Mitsubishi Moto Ris

Kontakt

MOTO RIS - ZAGREB
Oreškovićeva 3b
10000 Zagreb (plan grada)
Tel.: +385 (0)1 3821-570
Fax: +385 (0)1 3643-841
Email: info@moto-ris.hr


Radno vrijeme salona:
Pon-pet: 8-19 h, subotom od 09-14 h


Radno vrijeme servisa:
Pon-pet: 07-16 h, subotom od 09-14 h


RECEPCIJA I PRIJEM VOZILA Email
Jadranka Jadranka jadranka@moto-ris.hr
PRODAJA VOZILA Email
Dalibor Dalibor dalibor@moto-ris.hr
Marko Marko marko@moto-ris.hr
Renato Renato renato@moto-ris.hr
SERVIS Email
Darko Darko darko@moto-ris.hr
REZERVNI DIJELOVI Email
Damir Damir damir@moto-ris.hr
Darija Darija darija@moto-ris.hr
Milan Milan milan@moto-ris.hr
UPRAVA Email
Davor Ris Davor Ris davor@moto-ris.hr
Bruno Ris Bruno Ris bruno@moto-ris.hr
  Iskoristite poticaje na Mitsubishi vozila

Iskoristite poticaje na Mitsubishi vozila

Poticaji su najveći za električna vozila i to 70.000 kuna. Za hibridna \'plug in\' vozila sufinancirani iznos je 50.000 kuna...

Opširnije...
Kontakt

MOTO RIS - ZAGREB
Oreškovićeva 3b
10000 Zagreb (plan grada)
Tel.: +385 (0)1 3821-570
Fax: +385 (0)1 3643-841
info@moto-ris.hr